Company Detail

  1. Home
  2. Accounting and Finance
  3. Company detail
employer

About “przedszkole bielsko promyczek”

Zapraszamy serdecznie do Przedszkola Niepublicznego “PROMYCZEK”, które istnieje w Bielsku-Białej od 1 września 2010 roku.

Jesteśmy placówką dedykowaną dzieciom w wieku przedszkolnym od 2,5 do 6 lat.

Przedszkole jest otwarte przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy, od godziny 7:00 do 17:00.

Posiadamy certyfikat zarejestrowania w rejestrze przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała pod numerem MZO-4320/256/09/EL.

Nasza placówka kładzie nacisk na nauczanie i wychowanie, bazując na podstawie programowej wychowania przedszkolnego oraz zatwierdzonych programach pracy przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

“Promyczek” w Bielsku-Białej został stworzony z myślą o dzieciach, co potwierdza wykwalifikowana, pełna energii kadra nauczycielska oraz wysokie standardy warunków lokalowych.

Całkowita powierzchnia naszego przedszkola wynosi 560m², a dysponujemy pięcioma nowoczesnymi, estetycznie wykonanymi salami zajęć z dostępem do łazienek, przystosowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Zapewniamy również dwa bezpieczne, funkcjonalne i kolorowe place zabaw o łącznej powierzchni 20 arów oraz 4 arów, które zachęcają do zabawy i rozwijania umiejętności ruchowych oraz współpracy w grupie.

W każdej sali znajduje się wideodomofon umożliwiający wizualną identyfikację osób dzwoniących do przedszkola.

Dbamy także o bezpieczeństwo dzieci poprzez monitoring obiektu przez całą dobę oraz posiadanie własnego dużego parkingu.

 

Przedszkole Niepubliczne “PROMYCZEK” | Przedszkole Bielsko Biała
ul. Podgórna 12
43-305 Bielsko-Biała
tel. 511 630 590

Posted projects

No projects posted yet by this employer.
en_USEnglish